Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 B4 (RXDI + TX + TX)
  • Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 B4 (RXDI + TX + TX)

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 B4 (RXDI + TX + TX)

1 199,00 zł
Brutto
Saramonic Blink500 B4 to bezprzewodowy zestaw audio, w skład, którego wchodzi odbiornik, dwa nadajniki oraz dwa mikrofony krawatowe. System zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas nagrywania, vlogów, prezentacji czy wywiadów.Model B4 jest skierowany wyłącznie do filmujących urządzeniami mobilnymi z wejściem Lightning przy użyciu stabilizatorów czy kijków „selfie. System jest dedykowany dla użytkowników marki Apple (iPhone, iPad).
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Saramonic Blink500 B4 to bezprzewodowy zestaw audio, w skład, którego wchodzi odbiornik, dwa nadajniki oraz dwa mikrofony krawatowe. System zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas nagrywania, vlogów, prezentacji czy wywiadów.

Model B4 jest skierowany wyłącznie do filmujących urządzeniami mobilnymi z wejściem Lightning przy użyciu stabilizatorów czy kijków „selfie. System jest dedykowany dla użytkowników marki Apple (iPhone, iPad).

Odbiornik z nadajnikami paruje się w łatwy sposób tylko jeden raz, przy użyciu częstotliwości cyfrowej (2.4 GHz). Zasięg systemu to 50 metrów na wolnej przestrzeni pomiędzy odbiornikiem i nadajnikami. Elementy zestawu są kompaktowymi urządzeniami, które nie obciążają smartfona ani tabletu, dodając estetyki w wyglądzie.

Odbiornik (RXDI) to najmniejszy i najlżejszy element systemów bezprzewodowych produkowanych na ogólnoświatowym rynku. Rozmiarem przypomina palec wielkości dorosłej osoby i waży zaledwie 11 gram. RXDI jest wyposażony w certyfikowane wejście marki Apple - złącze Lightning.

Nadajniki systemu (TX) posiadają wbudowany mikrofon z możliwością regulacji głośności na bocznym panelu. Czułość wbudowanego mikrofonu jest określana do -42 dB, co sugeruje użytkownikowi umieszczenie nadajników blisko aparatu mowy. Do zestawu producent dołącza dwa mikrofony krawatowe z mocowaniem, w celu uchwycenia jeszcze lepszych wartości brzmieniowych oraz możliwości jego ukrycia. 

Ładowanie nadajników odbywa się przy pomocy kabla USB-A/USB-C do dowolnego źródła zasilania, takiego jak laptop, komputer czy tradycyjna ładowarka. Odbiornik zostaje zasilany bezpośrednio z urządzenia, ponieważ nie jest wyposażony w wbudowaną baterię.

Kompatybilność

Smartfony iPhone i tablety iPad oraz inne produkty marki Apple wyposażone w wejście Lightning

Specyfikacja

transmisja cyfrowa: 2.4 GHz 

pasmo przenoszenia: 50Hz - 18 KHz 

modulacja: GFSK 

zakres pracy: 50 metrów 

wejście audio: złącze Lightning 

poziom wyjściowy audio: –60 dBV 

wymagania dotyczące zasilania: wbudowany akumulator litowo-jonowy lub USB-C DC 5V 

żywotność baterii: od 6 do 7h 

antena: PIFA 

waga: 

        o odbiornik: 11 g

        o nadajnik: 34 g

stosunek sygnału do szumu (SNR): > 78dB 

czułość mikrofonów w nadajniku: 

        o mikrofon wbudowany: -42dB

        o mikrofon krawatowy: -30dB

wymiary: 

        o odbiornik: 76 × 16,5 × 11 mm

        o nadajnik: 63×43×16.5 mm

Zestaw zawiera

odbiornik RXDI

2x nadajnik TX

2x kabel USB/USB-C

2x mikrofon krawatowy

2x klips do mikrofonu

igła do parowania urządzeń

SR2224
8 Przedmioty