KARTA SDHC 16 GB-521056
  • KARTA SDHC 16 GB-521056
  • KARTA SANDISK SDHC 16 GB-544847

KARTA SANDISK SDHC 16 GB

21,00 zł

(21,00 zł szt.)

Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Karta SanDisk SDHC 16 GB
Od wakacji do dni szkolnych, od ślubu do pierwszych kroków Twojego dziecka, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, kartom pamięci SanDisk® SDHC™ można zaufać. Zostały one stworzone do codziennego użytkowania z wszystkimi rodzajami urządzeń cyfrowych, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do łatwego, ekonomicznego i trwałego przechowywania danych i ich przenoszenia lub stworzenia biblioteki, do której można w dowolnym momencie wracać. Karty pamięci SanDisk to znakomity wybór do przechwytywania i przechowywania zdjęć, nagrań wideo, muzyki i nie tylko. To również idealne rozwiązanie do przenoszenia zdjęć i innych plików pomiędzy komputerami, aparatami i innymi gadżetami.Karty pamięci SanDisk Ultra® CompactFlash® to właściwy wybór dla każdego, kto poszukuje połączenia niezawodności, opłacalności i wydajności. Karty te pozwalają na pełne wykorzystanie lustrzanek cyfrowych od klasy podstawowej do średniej, oferując prędkości przesyłu danych dochodzące do 50 MB/s*. Gwarantują one również, że nie umknie nam żaden moment, dzięki czemu możemy oddać się bezstresowemu robieniu zdjęć.Funkcje i zalety:
  • Dostępne w pojemnościach 16 GB, 32 GB i 64 GB*
  • Skuteczny sposób na przechowywanie danych do użycia z aparatami kompaktowymi i innymi urządzeniami
  • Sprawdzone pod kątem pracy w trudnych warunkach**
  • Etykieta umożliwiająca podpisanie w celu łatwiejszej identyfikacji i organizacji
  • Produkt objęty pięcioletnią ograniczoną gwarancją 1
imgLarge

Wybór odpowiedniej karty

Po pierwsze wszystko zależy od tego, czy karta ta będzie wykorzystywana do robienia zdjęć w wysokiej czy niższej rozdzielczości lub nagrywania w Full HD. Wybór ten może zależeć również od rodzaju pliku, w jakim zdjęcia będą zapisywane, np. pliki JPEG potrzebują mniej miejsca niż pliki w formacie RAW. Poniższa tabela przedstawia zestawienie pojemności zajmowanej przez typową „mieszankę” zdjęć i nagrań wideo.
imgLarge
imgLarge

JAK W PEŁNI WYKORZYSTAĆ APARAT CYFROWY

Pojemność potrzebna, aby przechowywać jeszcze więcej Karty pamięci SanDisk oferują ekonomiczny sposób na robienie zdjęć bez ciągłej potrzeby przeglądania i usuwania starych zdjęć w celu zwolnienia miejsca. Trudne warunki Karty pamięci SanDisk są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, wstrząsów, i promieniowania rentgenowskiego**, umożliwiając robienie wymarzonych zdjęć niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.Wydajność budząca zaufanie Teraz możesz cieszyć się życiem, bez żadnych zmartwień. Karty pamięci SanDisk objęte są pięcioletnią ograniczoną gwarancją1.Miejsce do przechowywania muzyki, danych i nagrań wideo Oprócz aparatów cyfrowych, wiele przenośnych odtwarzaczy multimedialnych wyposażonych jest w gniazda kart SD™ do przechowywania muzyki, nagrań wideo i danych. Karty pamięci oferują wystarczającą ilość miejsca na wszystkie Twoje utwory muzyczne, programy telewizyjne, wideoklipy i nie tylko. Łatwa organizacja Na przedniej części kart pamięci SDHC™ i SDXC™ znajduje się biała etykieta umożliwiająca ich podpisywanie, ułatwiając znalezienie odpowiedniej karty – np. wykorzystanie jednej karty pamięci na zdjęcia z wakacji, a innej na Twoją ulubioną muzykę ułatwi przeglądanie ich zawartości.
imgLarge
imgLarge

DANE TECHNICZNE:

Pojemność: 16 GB * Format: SDHC™ lub SDXC™ Zastosowanie: Zalecane do standardowych aparatów kompaktowych typu „wyceluj i pstryknij” oraz nagrywania w rozdzielczości 720p HD2 (patrz instrukcja urządzenia głównego) Klasa prędkości nagrywania: Class 4 Kompatybilność: Kompatybilne z wszystkimi urządzeniami cyfrowymi zgodnymi ze standardem SDHC/SDXC Materiał: Krzem Wymiary: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm Temperatura działania: Rób zdjęcia gdziekolwiek jesteś - od polarnych mrozów po pustynne upały, gwarantowane -25°C do 85°C Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C Gwarancja: Pięcioletnia ograniczona gwarancja1

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.*1 GB=1 000 000 000 bajtów. Część pamięci niedostępna do zapisu danych. **Karty w formacie SDHC i SDXC tylko do 64 GB. W celu uzyskania dalszych informacji i zapoznania się z ograniczeniami zapraszamy na www.sandisk.com/proof 1 Pięcioletnia ograniczona gwarancja; pięcioletnia gwarancja w Europie.2 Obsługa wideo w rozdzielczości HD (1280x720x30fps) zależna jest od urządzenia docelowego, rozmiaru pliku, rozdzielczości, kompresji, przepływności, treści oraz innych czynników. Patrz www.sandisk.com/HD

SanDisk
SDSDB-016G-B35
100 Przedmioty
2010-01-01
Nowy produkt