Promocje
Torba do aparatów serii Nikon D
Torba do aparatów serii Nikon D
34,90 zł 24,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cennik wysyłki

Szczegóły dostawy

 

Proponujemy wygodne formy dostawy oraz odbioru zamówienia:

 

 
Cennik dostaw na terytorium Polski
Forma płatności Przelew,
Payu
Płatność
przy odbiorze

InPost

Paczkomaty InPost

10,00 zł +1,6% wartości

Kurier InPost

12,00 zł 14,00 zł

Poczta polska

Przesyłka listowa ekonomiczna

5,20 zł -

Poczta polska

Przesyłka listowa priorytetowa

6,80 zł  -

Poczta polska

Paczka pocztowa - Pocztex kurier 48

12,00 zł   14,00 zł
 
 Paczka E-Commerce InPost
E-commerce Polecony InPost oprócz dostarczenia przesyłki w terminie do 3 dni roboczych (D+3), gwarantuje także Klientom awizowanie przesyłki oraz darmowy zwrot zamówienia do adresata w przypadku niepodjętych paczek. Z kolei możliwość śledzenia przesyłek w Managerze Paczek przez nadawcę oraz na stronie internetowej przez odbiorcę, podnosi komfort transakcji oraz podwyższa poczucie bezpieczeństwa korespondencji, jak i całej procedury doręczenia.
 
Paczkomaty InPost

Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanego Paczkomatu w ciągu maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (dni robocze od poniedziałku do piątku).

O możliwości odbioru paczki firma Paczkomaty InPost powiadamia adresata SMS-em oraz e-mailem. Odbiór przesyłki jest możliwy całą dobę w ciągu 3 dni kalendarzowych od momentu jej dostarczenia do Paczkomatu.

Po upływie czasu przewidzianego na odbiór przesyłki w Paczkomacie zostanie ona przeniesiona do najbliższego Oddziału InPost, gdzie będzie czekała na odbiór kolejne 11 dni roboczych. Po upływie 11 dni przesyłka zostanie odesłana do nadawcy. Adresy Paczkomatów oraz Oddziałów InPost wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: http://www.paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat

Poczta Polska

Czas dostawy Pocztą Polską wynosi maksymalnie 48h od momentu wysłania przesyłki (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

W przypadku braku odbiorcy pod wskazanym adresem, doręczyciel pozostawi w skrzynce awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać we wskazanej w awizo placówce Poczty Polskiej w ciągu 7 dni roboczych. Adresy placówek Poczty Polskiej wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: http://placowki.poczta-polska.pl/#komunikat

Poczta kurierska InPost
 
Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską InPost wynosi maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

Istnieje możliwość "śledzenia" przesyłki na stronie firmy kurierskiej, o czym powiadomimy mailowo w potwierdzeniu nadania paczki.

W sytuacji, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem do doręczenia, pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższej placówce kuriera. Adresy placówek InPost są dostępne na stronie: https://inpost.pl/pl/kontakt/skontaktuj-sie-z-nami

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl