Marki
Dostawcy

Brak dostawców

DYSK SANDISK CRUZER FIT USB 2.0 32GB
  • DYSK SANDISK CRUZER FIT USB 2.0 32GB
  • DYSK SANDISK CRUZER FIT USB 2.0 32GB
  • DYSK SANDISK CRUZER FIT USB 2.0 32GB
  • DYSK SANDISK CRUZER FIT USB 2.0 32GB

DYSK SANDISK CRUZER FIT USB 2.0 32GB

26,30 zł
Brutto
Dysk SanDisk CRUZER FIT USB 2.0 32 GB Nowa wersja Cruzer Fit - nie posiada zatyczki. Eleganckie wykonanie i znakomita jakość w stosunku do ceny. Pamięć USB Cruzer Fit™ została sprytnie zaprojektowana, oferując niewielką grubość. Oznacza to możliwość podłączenia do laptopów, tabletów, telewizorów, odtwarzaczy samochodowych w nawet najbardziej ograniczonych przestrzeniach i korzystanie z niej bez obawy o uszkodzenie spowodowane uderzeniem. Zdumiewające jak wiele plików można na niej przechowywać p
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dysk SanDisk CRUZER FIT USB 2.0 32 GB
Nowa wersja Cruzer Fit - nie posiada zatyczki.Eleganckie wykonanie i znakomita jakość w stosunku do ceny. Pamięć USB Cruzer Fit™ została sprytnie zaprojektowana, oferując niewielką grubość. Oznacza to możliwość podłączenia do laptopów, tabletów, telewizorów, odtwarzaczy samochodowych w nawet najbardziej ograniczonych przestrzeniach i korzystanie z niej bez obawy o uszkodzenie spowodowane uderzeniem. Zdumiewające jak wiele plików można na niej przechowywać przy tak niewielkich rozmiarach: ulubione zdjęcia, muzykę i kolekcję wideo. Małe gabaryty również ułatwiają dzielenie się plikami z rodziną i przyjaciółmi. Co więcej pamięć USB Cruzer Fit chroni Twoje pliki przy pomocy dołączonego oprogramowania SanDisk SecureAccess™1Funkcje i zalety:
  • Niewielka grubość sprawia, że jest to znakomite rozwiązanie do wykorzystania z tabletami, odtwarzaczami. samochodowymi i innymi małymi urządzeniami.
  • Dzięki idealnemu dopasowaniu do gniazda USB ryzyko uszkodzenia jest mniejsze.
  • Oprogramowanie SanDisk SecureAccess™ zabezpiecza prywatne pliki hasłem użytkownika oraz automatycznym 128-bitowym szyfrowaniem AES1
  • Już łatwiej być nie może: aby zabezpieczyć pliki, wystarczy przeciągnąć je do prywatnego folderu zwanego inaczej „skarbcem” (ang. vault).
  • Dostępne w pojemnościach 16 GB, 32 GB i 64 GB*
imgLarge
Wybór właściwej pamięci usb wiąże się z rozpatrzeniem wielu czynników.Wszystko zależy od rodzaju i objętości przechowywanych danych. Na przykład pojedynczy plik wideo w rozdzielczości Full HD może zajmować wiele gigabajtów. Zamieszczona tabela przedstawia typowe zestawienie rozmiarów różnych mediów, takich jak zdjęcia, pliki wideo, muzyka i aplikacje, w celu zaprezentowania, jaką ilość danych można zapisać na karcie o danej pojemności.
imgLarge
Czym różnią się poszczególne pamięci USB Cruzer Fit®?SanDisk oferuje szeroki wybór poziomów wydajności pamięci USB, z których każdy został zaprojektowany tak, aby obejmować inny zakres wymagań użytkowników. Jeśli pamięci USB Cruzer Fit nie są poszukiwanym rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się innymi możliwościami.
imgLarge

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ PAMIĘĆ USB

Pojemność potrzebna, aby przechowywać jeszcze więcej Niewielka i poręczna pamięć USB Cruzer Fit oferuje wymaganą pojemność nawet w przypadku „pamięciożernych” nagrań wideo i zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Pamięć ta oferuje jeszcze więcej miejsca niż potrzebne, tak na wszelki wypadek, aby móc nosić ze sobą ulubione nagrania, zdjęcia i muzykę, albo duże pliki biznesowe.Niewielkie wymiary w zgrabnym wykonaniu Pamięć USB Cruzer Fit USB o niecałych 2 cm długości jest najmniejsza z naszego asortymentu oraz niezwykle lekka. Niewielka grubość pozwala na użycie w nawet najbardziej ograniczonej przestrzeni i zmniejsza ryzyko uszkodzenia spowodowanego uderzeniem. Pamięć tą można łatwo zmieścić w dłoni czy kieszeni.Bądź bezpieczny dzięki SanDisk Oprogramowanie SanDisk SecureAccess™ ułatwia ochronę prywatnych lub poufnych plików takich jak prezentacje biznesowe lub dokumenty prawne. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki w skarbcu (ang. vault), a zostaną one zabezpieczone hasłem użytkownika oraz automatycznym 128-bitowym szyfrowaniem AES1. Oznacza to, że zapisane dane pozostaną prywatne i bezpieczne, nawet gdy pamięć zostanie wyniesiona na zewnątrz lub odłożona do przechowania.Kompatybilność Pamięć Cruzer Fit została zoptymalizowana pod kątem działania z laptopami i urządzeniami wyposażonymi w porty USB 2.0.Wydajność budząca zaufanie SanDisk projektuje i produkuje pamięci USB w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższą niezawodność, dzięki czemu na pamięć USB Cruzer Fit można liczyć, nawet podczas przechowywania najważniejszych plików. Teraz możesz w spokoju skupić się na pracy lub zabawie. Pamięć USB Cruzer Fit objęta jest pięcioletnią ograniczoną gwarancją**

DANE TECHNICZNE:

Pojemność: 32 GB* Kompatybilność przechowywania danych: Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.7+ Port USB: W celu osiągnięcia wysokich prędkości transmisji danych wymagany jest port USB 2.0 Temperatura działania: 0° – 45°C Temperatura przechowywania: -10° – 70°C Materiał wykonania: Krzem i plastik Wymiary: 17,53 mm × 12,7 mm × 6,6 mm

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.*1 gigabajt (GB) = 1 miliard bajtów. Pewna część pojemności nie jest dostępna do zapisu danych. **5-letnia gwarancja w rejonach nieuznających gwarancji „ograniczonej”. 1 Ochrona hasłem wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES (dla Mac OS wymagane jest ściągnięcie oprogramowania, patrz www.SanDisk.com/SecureAccess).
SDCZ33-032G-G35
100 Przedmioty