Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Osłona przeciwsłoneczna JJC LH-B7 - zamiennik Nikon HB-7
  • Osłona przeciwsłoneczna JJC LH-B7 - zamiennik Nikon HB-7
  • Osłona przeciwsłoneczna JJC LH-B7 - zamiennik Nikon HB-7

Osłona przeciwsłoneczna JJC LH-B7 - zamiennik Nikon HB-7

39,00 zł
Brutto
Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Nikon HB-7. Przeznaczona do obiektywu Nikon AF 80-200mm f2.8 AF.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Nikon HB-7. Przeznaczona do obiektywu Nikon AF 80-200mm f2.8 AF.

Osłona ta została specjalnie zaprojektowana do w/w obiektywu co daje gwarancję optymalnej funkcjonalności. Nie powoduje winietowania. Jest mocowana na zewnętrznych zaczepach obiektywu, dzięki czemu filtry mogą być przykręcane bezpośrednio w gwint obiektywu - nie są odsunięte od obiektywu jak w przypadku innych osłon z podwójnym gwintem. Osłona może być zakładana i zdejmowana bez konieczności odkręcania filtrów z obiektywu.

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, wewnętrzna strona osłony jest matowa co gwarantuje skuteczną ochronę przed niepożądanymi odblaskami.

Niezbędny element wyposażenia każdego amatora fotografii. Osłona chroni obiektyw przed bocznymi flarami oraz przednią soczewkę przed uszkodzeniem. Zapobiega powstawaniu flar na zdjęciach.

Zawartość zestawu

  • osłona przeciwsłoneczna JJC LH-B7 - zamiennik Nikon HB-7
JC1309
3 Przedmioty