Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J
  • Osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J
  • Osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J

Osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J

29,00 zł
Brutto
Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Canon EW-83J. Przeznaczona do obiektywu Canon EF-S EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM.
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Canon EW-83J. Przeznaczona do obiektywu Canon EF-S EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM.

Osłona ta została specjalnie zaprojektowana do w/w obiektywu co daje gwarancję optymalnej funkcjonalności. Nie powoduje winietowania. Jest mocowana na zewnętrznych zaczepach obiektywu, dzięki czemu filtry mogą być przykręcane bezpośrednio w gwint obiektywu - nie są odsunięte od obiektywu jak w przypadku innych osłon z podwójnym gwintem. Osłona może być zakładana i zdejmowana bez konieczności odkręcania filtrów z obiektywu.

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, wewnętrzna strona osłony jest matowa co gwarantuje skuteczną ochronę przed niepożądanymi odblaskami.

Niezbędny element wyposażenia każdego amatora fotografii. Osłona chroni obiektyw przed bocznymi flarami oraz przednią soczewkę przed uszkodzeniem. Zapobiega powstawaniu flar na zdjęciach.

Zawartość zestawu

  • osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J
JC1254