Marki
Dostawcy

Brak dostawców

LATARKA LED COAST G45 150LM
  • LATARKA LED COAST G45 150LM

LATARKA LED COAST G45 150LM

91,00 zł
Brutto
LATARKA LED COAST G45 Niezależnie od tego, czy przechowujesz ją w kieszeni koszuli, w kieszeni spodni czy w torbie na narzędzia, latarka G45 powinna być zawsze blisko Ciebie. Zoptymalizowana pod kątem użytkowania w bliskiej odległości, idealnie oświetli wybrany punkt wtedy kiedy będzie taka potrzeba. Dzięki zaangażowaniu marki Coast w jakość, latarka G45 jest odporna na uderzenia, warunki pogodowe, a dioda LED jest praktycznie niezniszczalna. G45 jest objęta 5-letnią gwarancją firmy Coast na wad
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

LATARKA LED COAST G45
Niezależnie od tego, czy przechowujesz ją w kieszeni koszuli, w kieszeni spodni czy w torbie na narzędzia, latarka G45 powinna być zawsze blisko Ciebie. Zoptymalizowana pod kątem użytkowania w bliskiej odległości, idealnie oświetli wybrany punkt wtedy kiedy będzie taka potrzeba.
imgLarge
Dzięki zaangażowaniu marki Coast w jakość, latarka G45 jest odporna na uderzenia, warunki pogodowe, a dioda LED jest praktycznie niezniszczalna. G45 jest objęta 5-letnią gwarancją firmy Coast na wady materiałowe i konstrukcyjne. Przetestowane i ocenione zgodnie ze standardami ANSI / FL1.

Funkcje i zalety:

Przycisk włączania/wyłączania Włączaj i wyłączaj za pomocą prostego przycisku.

Specyfikacja:

Źródło światła: 150 lumenówZasięg wiązki: 37 MCzas działania: 4 hWaga: 102 GDługość: 11,7 cmBaterie: 3 X AAA
19821