Marki
Dostawcy

Brak dostawców

LATARKA LED COAST POLYSTEEL 600R 710LM
  • LATARKA LED COAST POLYSTEEL 600R 710LM
  • LATARKA LED COAST POLYSTEEL 600R 710LM

LATARKA LED COAST POLYSTEEL 600R 710LM

302,79 zł
Brutto
LATARKA LED COAST POLYSTEEL 600R Latarka Polysteel 600R LED jest pierwszą z serii Polysteel, która posiada możliwość wielokrotnego ładowania. Latarka jest wyposażona w specjalny system Dual Power, dzięki czemu działa ona zarówno ze standardowymi bateriami alkalicznymi, jak i z akumulatorem litowo-jonowym, z możliwością ładowania. Znajdujący się w akumulatorze port ładowania umożliwia zewnętrzne ładowanie urządzeń za pomocą standardowych wtyczek USB. Polysteel 600R jest wodoszczelny, odporny na u
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

LATARKA LED COAST POLYSTEEL 600R
Latarka Polysteel 600R LED jest pierwszą z serii Polysteel, która posiada możliwość wielokrotnego ładowania. Latarka jest wyposażona w specjalny system Dual Power, dzięki czemu działa ona zarówno ze standardowymi bateriami alkalicznymi, jak i z akumulatorem litowo-jonowym, z możliwością ładowania. Znajdujący się w akumulatorze port ładowania umożliwia zewnętrzne ładowanie urządzeń za pomocą standardowych wtyczek USB. Polysteel 600R jest wodoszczelny, odporny na upadki i zgniatanie. Latarka posiada również system Pure Beam z układem skrętnym, aby konstrukcja była wyjątkowo trwała i gotowa do przetrwania każdej burzy.Dzięki zaangażowaniu firmy Coast w jakość, latarka Polysteel 600 jest odporna na uderzenia, warunki pogodowe, a jej dioda LED jest praktycznie niezniszczalna. Latarka Polysteel 600 jest objęta 5-letnią gwarancją firmy Coast na wady materiałowe i konstrukcyjne. Przetestowane i ocenione zgodnie ze standardami ANSI / FL1.
imgLarge

Funkcje i zalety:

Zmiana wiązki Latarka posiada możliwość regulacji wiązki światła z szerokiej na punktową.
DUAL POWER ZAWSZE GOTOWA. Latarka działa zarówno ze standardowymi bateriami alkalicznymi, jak z akumulatorami z możliwością ładowania. W zestawie akumulator i baterie.
Wodoodporny Nie martw się o pogodę. Latarki COAST, które pomyślnie przeszły test wodoodporności na poziomie IPX4, są zbudowane z trwałych materiałów odpornych na zachlapanie i działanie przyrody.
Wytrzymały materiał Wytrzymały polimer wzmocniony włóknem szklanym na rdzeniu ze stali nierdzewnej tworzy latarkę idealną do profesjonalnego użytkowania.
Odporny na upadki Latarka jest odporna na upadek z wysokości do 3 metrów. Przetestowane i ocenione zgodnie ze standardami ANSI / FL1.

Specyfikacja:

Źródło światła (przy dużej mocy): 710 LumenówŹródło światła (przy niskiej mocy): 42 LumenówZasięg wiązki (max): 209 MZasięg wiązki (min): 59 MCzas działania (przy dużej mocy): 5h 45minCzas działania (przy niskiej mocy): 35hWaga: 340 GBaterie: Akumulator LI-ION lub 4 X AADługość: 20 cm
20736