Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Lampa pierścieniowa LED Yongnuo YN808 - WB (3200 K - 5500 K)
  • Lampa pierścieniowa LED Yongnuo YN808 - WB (3200 K - 5500 K)

Lampa pierścieniowa LED Yongnuo YN808 - WB (3200 K - 5500 K)

839,00 zł
Brutto
Yongnuo YN808 to potężna, pierścieniowa lampa wyposażona w 800 diod LED. Oferuje płynną regulację mocy oraz temperatury barwowej światła w przedziale od 3200 K do 5500 K. Może być zasilana za pomocą akumulatorów NP-F lub zasilacza sieciowego. Do zestawu dołączony został pilot zdalnego sterowania. YN808 to doskonałe narzędzie wzbogacające warsztat każdego kreatywnego filmowca lub fotografa. 
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Yongnuo YN808 to potężna, pierścieniowa lampa wyposażona w 800 diod LED. Oferuje płynną regulację mocy oraz temperatury barwowej światła w przedziale od 3200 K do 5500 K. Może być zasilana za pomocą akumulatorów NP-F lub zasilacza sieciowego. Do zestawu dołączony został pilot zdalnego sterowania. YN808 to doskonałe narzędzie wzbogacające warsztat każdego kreatywnego filmowca lub fotografa. 

Ciepłe, zimne oraz jasne światło

Lampa została wyposażona w dwa rodzaje diod LED o temperaturze barwowej 3200 K oraz 5500 K. Dzięki niej zbudujesz i oświetlisz sceny o zróżnicowanym i niepowtarzalnym nastroju. Diody zostały rozlokowane na dużej powierzchni i generują jasny strumień świetlny o sile 6200 lm.

Doskonała jakość i barwa

Model YN808 nie posiada efektu migotania, znanego z tańszych lamp LED. Wysoki współczynnik oddania barw (CRI) sprawia, że lampa Yongnuo świetnie sprawdzi się w rękach profesjonalistów zarówno podczas filmowania, jak i fotografowania. 

Blask w oczach

O miękkie i rozproszone światło zadba mleczny dyfuzor oraz duży rozmiar lampy (okrąg o średnicy 53 cm). Charakterystyczny kształt pierścienia utworzy przepiękne odbicie w oczach portretowanej osoby. Taki styl oświetlenia świetnie sprawdzi się w fotografii beauty oraz przy kręceniu poradników dotyczących makijażu.

Centrum dowodzenia

Sterowanie lampą Yongnuo YN808 jest niezwykle proste i intuicyjne. Została ona wyposażona w dwa czytelne wyświetlacze, jeden z nich znajduje się tradycyjnie z tyłu urządzenia, a drugi z przodu, ułatwiając podgląd i zmianę parametrów. Siłę oraz barwę emitowanego światła możemy płynnie regulować w skokach co 1 lub 10 stopni. Dodatkowym smaczkiem jest możliwość wyłączenia części diod LED tak, aby oświetlać tylko wybrane partie kadru np. góra - dół, lewo - prawo. Wprowadzone ustawienia możemy zapisać do pamięci urządzenia, aby w błyskawiczny sposób zmienić setup oświetleniowy. 

Sterowanie bezprzewodowe

Model YN808 oferuje opcję sterowania bezprzewodowego. Z pomocą dołączonego do zestawu pilota możemy zdalnie kontrolować parametry oświetlenia, bez konieczności podchodzenia do lampy. Zasięg pilota wynosi około 15 metrów.  Możliwe jest połączenie wielu lamp z serii YN808 i przydzielenie ich do jednej z 8 niezależnych grup. Wszystkie te opcje pozwalają w jeszcze większym stopniu wykorzystać kreatywne pokłady możliwości, jakie daje nam lampa pierścieniowa YN808 od Yongnuo. 

Montaż lampy i dodatkowe mocowania

Lampę możemy zainstalować na statywach oświetleniowych wyposażonych w standardowy trzpień o średnicy 16 mm. Dodatkowe trzy mocowania na zimną stopkę oraz gwint 1/4" umożliwiają podpięcie do niej kolejnych akcesoriów, takich jak głowica, uchwyt na smartfona, mikrofon oraz ramię montażowe. 

Dwa źródła zasilania 

Yongnuo YN808 można zasilać na dwa sposoby. W zależności od tego, czy pracujesz w studio, czy w plenerze do wyboru masz stacjonarne zasilanie sieciowe (DC 19 V / 5 A) lub dwa mobilne akumulator z serii NP-F. Stan naładowania akumulatorów możemy sprawdzić na wyświetlaczu lampy. 

Ładowarka

Lampa jest wyposażona w dwa wyjścia USB pozwalające podładować urządzenia mobilne, takie jak telefon lub tablet. Dzięki tej funkcji nie musimy bać się o to, że nasz smartfon rozładuje się w trakcie kręcenia długiego filmiku na YouTube, Instagram czy TikTok.

Pokrowiec

Do zestawu został dołączony dobrze wykonany, zapinany na ekspres, wygodny w użyciu, zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo w trakcie transportu, pokrowiec. 

---

Specyfikacja

- model: Yongnuo YN808 - WB (3200 K – 5500 K)

- moc: 48 W

- strumień świetlny: 6200 lm

- temperatura barwowa światła: 3200 K – 5500 K

- ilość diod LED:

  - 400 diod LED o temperaturze barwowej 3200 K

  - 400 diod LED o temperaturze barwowej 5500 K

- kąt świecenia: 55°

- szacowana żywotność panelu LED: 50000 h

- zasilanie:

  - akumulatorowe: dwa akumulatory typu NP-F (brak w zestawie)

  - sieciowe: zasilacz DC 19 V / 5 A (brak w zestawie)

  - pilot: dwie baterie / akumulatory AAA (brak w zestawie)

- zasięg pilota: do 15 m

- wyjście: 2x USB 5 V / 2 A

- wymiary: 55 x 5,5 x 55 cm

- waga: 2285 g 

- inne cechy:

  - możliwość zdalnego sterowania bezprzewodowego

  - trzy uchwyty na zimną stopkę oraz gwint 1/4" umożliwiają montaż dodatkowych akcesoriów

Zawartość zestawu

- lampa pierścieniowa LED Yongnuo YN808 - WB (3200 K - 5500 K)

- pilot zdalnego sterowania

- pokrowiec na lampę i akcesoria

YN1152
8 Przedmioty