Marki
KARTA SANDISK ULTRA CF 16 GB
  • KARTA SANDISK ULTRA CF 16 GB
  • KARTA SANDISK ULTRA CF 16 GB

KARTA SANDISK ULTRA CF 16 GB

103,00 zł
Brutto
Karta SanDisk Ultra CF 16 GB Karty pamięci SanDisk Ultra® CompactFlash® to właściwy wybór dla każdego, kto poszukuje połączenia niezawodności, opłacalności i wydajności. Karty te pozwalają na pełne wykorzystanie lustrzanek cyfrowych od klasy podstawowej do średniej, oferując prędkości przesyłu danych dochodzące do 50 MB/s*. Gwarantują one również, że nie umknie nam żaden moment, dzięki czemu możemy oddać się bezstresowemu robieniu zdjęć. Funkcje i zalety: Perfekcyjne połączenie niezawodności i w
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Karta SanDisk Ultra CF 16 GB
Karty pamięci SanDisk Ultra® CompactFlash® to właściwy wybór dla każdego, kto poszukuje połączenia niezawodności, opłacalności i wydajności. Karty te pozwalają na pełne wykorzystanie lustrzanek cyfrowych od klasy podstawowej do średniej, oferując prędkości przesyłu danych dochodzące do 50 MB/s*. Gwarantują one również, że nie umknie nam żaden moment, dzięki czemu możemy oddać się bezstresowemu robieniu zdjęć.Funkcje i zalety:
  • Perfekcyjne połączenie niezawodności i wydajności
  • Znakomity wybór do podstawowych lustrzanek cyfrowych
  • Przechowuj jeszcze więcej zdjęć i nagrań w wysokiej jakości dzięki pojemności do 32 GB**
  • Z łatwością przechwytuj nagrania obiektów w ruchu w wysokiej jakości
  • Z łatwością przechwytuj nagrania obiektów w ruchu w wysokiej jakości
  • Produkt objęty 10-letnią ograniczoną gwarancją2
imgLarge
Wybór właściwej karty wiąże się z rozpatrzeniem wielu czynników.Po pierwsze zależy on od tego, do czego będzie ona wykorzystywana tj. do robienia zdjęć w wysokiej lub niższej rozdzielczości czy też nagrywania filmów w full HD. Również format, z którego korzystamy może wpłynąć na nasz wybór, np. pliki w formacie JPEG zajmują mniej miejsca niż zdjęcia w formacie RAW.Poniższa tabela przedstawia zestawienie pojemności zajmowanej przez typową „mieszankę” zdjęć i nagrań wideo.
imgLarge
imgLarge

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWÓJ APARAT LUB KAMERĘ

Pojemność potrzebna, aby przechowywać jeszcze więcej. Karty pamięci SanDisk Ultra CompactFlash pozwalają na robienie zdjęć bez ciągłej potrzeby przeglądania i usuwania starych zdjęć w celu zwolnienia miejsca. Nawet w przypadku nagrań wideo w rozdzielczości Full HD1 i zdjęć w wysokiej rozdzielczości wymagających dużej pojemności, nasze karty oferują wystarczającą ilość wolnego miejsca – tak na wszelki wypadek.Wykorzystaj w pełni swój czas podczas robienia zdjęć. Zrobienie dobrego zdjęcia zależy od wydajności pozwalającej na przechwycenie każdego momentu, który chcemy zatrzymać. Karty pamięci SanDisk Ultra CompactFlash umożliwiają ultra-szybkie przesyłanie danych z karty na komputer – do 50 MB/s*. Karty pamięci SanDisk Ultra CompactFlash są zawsze w stanie za nami nadążyć – niezależnie od tego czy chodzi o nagrywanie, czy robienie zdjęć wydarzeń sportowych lub obiektów w ruchu.Kompatybilność. Karty pamięci SanDisk Ultra CompactFlash są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w złącze CompactFlash.Wydajność budząca zaufanie. SanDisk projektuje i wytwarza karty SanDisk Ultra CompactFlash kładąc nacisk na niezawodność tak, aby można było im bezpiecznie powierzyć nasze najważniejsze wspomnienia. Teraz możesz cieszyć się życiem, bez żadnych zmartwień. Każda karta pamięci SanDisk Ultra CompactFlash Memory Cards objęta jest 10-letnią ograniczoną gwarancją2.
imgLarge

DANE TECHNICZNE:

Format: CompactFlash® Pojemność: 16GB** Wydajność/prędkość:odczyt do 50 MB/s; prędkości zapisu są niższe* Wymiary karty:43 mm x 36 mm x 3,3 mm Temperatura działania: -25°C do 85°C Temperatura przechowywania:-40°C do 85°C Kompatybilność:kompatybilne z wszystkimi urządzeniami wspierającymi standard CompactFlash UDMA: tak

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.**1 GB=1 000 000 000 bajtów. Część pamięci niedostępna do zapisu danych. *Odczyt do 50 MB/s; prędkości zapisu są niższe. W oparciu o testy wewnętrzne; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia głównego. 1 MB=1 000 000 bajtów. 1 Wsparcie dla wideo w rozdzielczości Full HD (1920x1080x30fps) i HD może zależeć od urządzenia głównego, atrybutów pliku i innych czynników. Patrz www.sandisk.com/HD. 2 10-letnia gwarancja w Niemczech, Kanadzie i regionach nieuznających gwarancji dożywotniej. SanDisk Ultra i CompactFlash są znakami handlowymi należącymi do SanDisk Corporation, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. © 2014 SanDisk Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.
SDCFHS-016G-G46