Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Battery Pack Newell VG-C2EM do Sony
  • Battery Pack Newell VG-C2EM do Sony

Battery Pack Newell VG-C2EM do Sony

299,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell VG-C2EM to solidny, w pełni funkcjonalny battery pack do Sony A7II, A7SII oraz A7RII. Grip umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz wydłuża pracę bez konieczności wymiany akumulatorów w aparacie.

Solidna konstrukcja i najwyższej jakości materiały użyte do produkcji gripa sprawiają, że produkt będzie służył przez lata. Uchwyt został wyprofilowany tak, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym. Pokryty jest wytrzymałym i miłym w dotyku tworzywem gumowym zapewniającym wygodny i pewny chwyt.

Uchwyt pozwala na zainstalowanie dwóch akumulatorów NP-FW50. W spodniej części znajduje się mocowanie żeńskie 1/4, umożliwiające używanie statywu fotograficznego bez konieczności zdejmowania gripa z aparatu. Wyposażony jest także w dodatkowy zaczep do paska.Grip posiada pełną funkcjonalność systemowego Sony VG-C2EM. Wyposażony jest w dwustopniowy spust migawki, włącznik, kółka nastawcze oraz trzy przyciski funkcyjne. Lekkie naciśnięcie przycisku  pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę analogicznie jak przycisk w samym aparacie.


Specyfikacja:

  • wymiary: 12,5 x 5,2 6 cm (bez części wchodzącej do zasobnika bateryjnego aparatu)
  • waga: 175 g
  • kolor: czarny

 

Kompatybilność:

  • kompatybilne aparaty: Sony A7II, A7SII, A7RII
  • kompatybilne akumulatory: NP-FW50
NL1458
17 Przedmioty