Marki
Battery Pack Newell BG-E20 do Canon
  • Battery Pack Newell BG-E20 do Canon

Battery Pack Newell BG-E20 do Canon

467,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell BG-E20 to solidny, w pełni funkcjonalny battery pack do aparatu Canon 5D Mark IV. Grip umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz wydłuża pracę bez konieczności wymiany akumulatorów w aparacie.
Przemyślana konstrukcja i najwyższej jakości materiały użyte do produkcji gripa sprawiają, że produkt będzie służył przez lata. Uchwyt został wyprofilowany tak, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym. Pokryty wytrzymałym i miłym w dotyku tworzywem gumowym, zapewnia wygodny i pewny chwyt.
Newell BG-E20  pozwala na zainstalowanie dwóch akumulatorów LP-E6 lub LP-E6N, dzięki czemu czas na jednym ładowaniu przedłuża się dwukrotnie. W spodniej części gripa znajduje się mocowanie żeńskie 1/4, umożliwiające używanie statywu fotograficznego bez konieczności zdejmowania go z aparatu. Battery Pack wyposażony został także w dodatkowy zaczep do paska. Grip posiada pełną funkcjonalność systemowego zasobnika Canon BG-E20. Wyposażony został w dwustopniowy spust migawki, włącznik, kółko nastawcze, joystick oraz pięć przycisków funkcyjnych. Lekkie naciśnięcie spustu migawki pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę, analogicznie jak przycisk w samym aparacie.

Specyfikacja
•    wymiary: 15,3 x 8,6 x 4,2 cm (bez części wchodzącej do zasobnika bateryjnego aparatu)
•    waga: 310 g
•    kolor: czarny
 
Kompatybilność
•    kompatybilne aparaty: Canon 5D Mark IV
•    kompatybilne akumulatory: LP-E6, LP-E6N

NL0381
11 Przedmioty