Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Zestaw czyszczący Kodak do matryc APS-C
  • Zestaw czyszczący Kodak do matryc APS-C

Zestaw czyszczący Kodak do matryc APS-C

69,00 zł
Brutto
Zestaw czyszczący Kodak do matryc APS-C został zaprojektowany z myślą o  czyszczeniu matryc APS-C (szerokość ≥ 16mm). Znajdzie również zastosowanie przy konserwacji soczewek, filtrów optycznych i wrażliwych powierzchni aparatów fotograficznych oraz innych urządzeń cyfrowych.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw czyszczący Kodak do matryc APS-C został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu matryc APS-C (szerokość ≥ 16 mm). Znajdzie również zastosowanie przy konserwacji soczewek, filtrów optycznych i wrażliwych powierzchni aparatów fotograficznych oraz innych urządzeń cyfrowych.

Patyczek czyszczący do matryc APS-C posiada elastyczną końcówkę z wysokiej jakości mikrofibry. Cechuje go ergonomiczny kształt. Został wyprodukowany w pomieszczeniu czystym klasy 100 oraz zapakowany próżniowo, w celu uniknięcia zanieczyszczenia pyłem.

Płyn do czyszczenia matryc, zaprojektowany specjalnie do czyszczenia matryc fotograficznych, posiada delikatny skład. Jest bezalkoholowy, zgodny z RoHS i przyjazny środowisku. Efektywnie usuwa pył i plamy.

Wieloletnie doświadczenie

Właściciel marki Kodak, Eastman Kodak Company, to jeden z największych na świecie koncernów zajmujących się produkcją sprzętu fotograficznego i filmowego. Kilkadziesiąt lat doświadczenia gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Zawartość zestawu

  • płyn do czyszczenia matryc 15 ml x 1 szt.
  • patyczek czyszczący do matryc APS-C 16 mm x 12 szt.
KD2099
133 Przedmioty