Marki
Dostawcy

Brak dostawców

Adapter bagnetowy Techart TZE-01 - Sony E / Nikon Z
 • Adapter bagnetowy Techart TZE-01 - Sony E / Nikon Z

Adapter bagnetowy Techart TZE-01 - Sony E / Nikon Z

1 299,00 zł
Brutto
Techart TZE-01 to adapter bagnetowy, który pozwala nie tylko zamontować obiektywy systemu Sony E na aparatach bezlusterkowych Nikon Z, ale także cieszyć się z pełnej komunikacji obu urządzeń.
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Techart TZE-01 to adapter bagnetowy, który pozwala nie tylko zamontować obiektywy systemu Sony E na aparatach bezlusterkowych Nikon Z, ale także cieszyć się z pełnej komunikacji obu urządzeń.

2 milimetry niesamowitej techniki

TZE-01 wykorzystuje 2 milimetry różnicy odległości pomiędzy matrycami, a mocowaniami w obu systemach. Pomimo tak niewielkiej przestrzeni konstruktorzy Techarta stworzyli wytrzymały, solidny adapter, który utrzyma nawet cięższe obiektywy z linii G Master. We wnętrzu bagnetu udało się zmieścić układ elektroniczny, pozwalający na komunikację dwóch systemów.

Autofocus, stabilizacja, przysłona

Wbudowany w adapter procesor zapewnia sprawne i szybkie działanie systemu autofocus w trybach AF-S, AF-C, wykrywanie twarzy/oczu w trybie AF oraz manualne ustawianie ostrości w trybie MF. Adapter wspiera układy stabilizacji obrazu oraz zapewnia przeniesienie danych EXIF z obiektywu do aparatu. Techart TZE-01 pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał Twoich obiektywów Sony E na bezlusterkowcach Nikona.

Sony, Sigma, Tamron…

Na rynku foto - video znaleźć można wiele wspaniałych obiektywów wyposażonych w mocowanie Sony E, produkowanych przez niezależne marki. Techart TZE-01 umożliwia współpracę nie tylko z obiektywami produkowanymi przez firmę Sony, ale także z konstrukcjami innych producentów, takich jak Sigma czy Tamron.

Uwaga! Producent nie zaleca montażu obiektywów marki Samyang i obiektywów manualnych za pomocą adaptera. Kompatybilność z wspomnianymi obiektywami może ulec zmianie wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Zawsze na czasie

Aby adapter był zawsze kompatybilny z najnowszymi obiektywami oraz aparatami, producent umożliwia aktualizację jego oprogramowania. Wystarczy podłączyć adapter do komputera za pomocą kabla USB oraz załączonej w zestawie stacji i wgrać najnowszy software. Praca na aktualnej wersji oprogramowania pozwoli Ci uzyskać najlepsze rezultaty.

Uwaga! Oprogramowanie adaptera Techart TZE-01, podobnie jak oprogramowanie innych adapterów bagnetowych dostępnych na rynku, opiera swoje działanie na wynikach inżynierii odwrotnej. Pomimo najszerszych chęci oraz ogromnej ilości pracy włożonej w rozwój oprogramowania nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności urządzenia ze wszystkimi obiektywami oraz aparatami. Aktualna lista znanych problemów dostępna jest na stronie producenta pod adresem: www.techartpro.com

Specyfikacja

 • model: Techart TZE-01
 • mocowanie obiektywu: Sony E
 • mocowanie korpusu: Nikon Z
 • waga: 45 g (bez akcesoriów)
 • wymiary: 6,8 x 6,4 x 0,9 cm

Kompatybilność

 • obiektywy z mocowaniem Sony E
 • aparaty bezlusterkowe Nikon Z
 • dokładna lista kompatybilności dostępna na stronie producenta

Zawartość zestawu

 • adapter bagnetowy Techart TZE-01 - Sony E / Nikon Z
 • stacja dokująca
TE2033
Mocowanie
Sony E